Ingatlan gyorskereső

Ha kipróbálnád magad az ingatlanközvetítés világában, akkor nálunk a helyed!
Eladó zsenik és szorgalmas tanácsadók figyelem!

Állásajánlat

Legyél az ingatlan tanácsadónk

Ha fontos számodra a biztonság, a családias légkör és a profi munkakörnyezet, akkor olvass tovább! Belvárosi irodánk  létszámbővülés előtt áll, kezdő  és tapasztalt ingatlan tanácsadókat keres.

Kik vagyunk?

Egy belvárosi, családias ingatlaniroda, akik új, a csapatba illő kollégákat keresnek. Fennállásunk alatt már több mint 80 000 ingatlannal volt dolgunk, így a tapasztalatunk egyedülálló az ingatlanpiacon. Itt valóban gyakorolhatod, tanulhatod a szakmát.

Miért jó velünk dolgozni?

Az iroda nem túl nagy és nem is túl kicsi.

A közepes méretünkből adódóan elég jó a csapat ahhoz, hogy legyen élet, és sok ingatlan, itt mindenki ismer mindenkit.

Rugalmasság

Rugalmasak az ügyfelekkel köthető megállapodások és rugalmasak a velünk megköthető jogviszony formák is (alkalmazott, alvállalkozó, stb.)

Vezetői támogatás

Az irodát egy nagy tapasztalatú tulajdonos vezeti, akihez bátran fordulhatsz közvetlenül kéréseiddel/ötleteiddel.

Sipos Judit

Sipos Judit
Tulajdonos

Nekem a legnagyobb örömet az adja, amikor átadhatom a szakmai tudásom, az életben és az ingatlanpiacon szerzett tapasztalataimat a kollégáimnak, így amikor otthonhoz juttatnak egy családot, vagy profi módon eladnak egy ingatlant, az az én sikerem is. Számomra az ingatlanközvetítés egy élethosszig tartó hivatás, szerelem mely folyton megújulásra, fejlődésre késztet.

Értékeink

Becsületesség

Mindent törvényesen és etikusan csinálnunk és elítélünk minden olyan munkamódszert, ami a vevők/eladók félrevezetését, anyagi megrövidítését szolgálja. Ezt a hitünket terjesztjük is, hogy segítsük az ingatlanos szakma régi fényét visszaállítani.

Családiasság

Szeretjük, hogy mindenki ismer mindenkit, hogy jó a munkahelyi légkör, hogy egymást segítve dolgozunk.

Együttműködés

Szorgalmazzuk az együttműködést a tanácsadóink között, hogy könnyen jöjjenek létre közös ügyletek, ahol egyvalaki hozza a vevőt és másvalaki az eladót. A versengés helyett inkább együttműködésben gondolkodunk.

Amit ajánlunk:

Kiszámítható és magas jutalékrendszer

Pontos rendszer szerint dolgozhatsz, amiben megvan adva, hogy mekkora forgalom után hány % jutalék jár neked. A többi ingatlaniroda elérhető legmagasabb jutalékszintje nálunk alapfizetés. Bónuszaink pedig egyedülállóak a piacon, hogy általuk biztosíts magadnak egy kiemelkedően színvonalas és exkluzív életet.

Bejelentett jogviszony

Te választhatod ki a jogviszonyodat. Lehetsz alvállalkozó vagy alkalmazott. Ha alkalmazotti státusz mellett döntesz, akkor a tevékenységed végzéséhez még egyéni vállalkozást vagy céget sem kell létrehoznod és nem kell bajlódnod annak adminisztratív és könyvelési ügyeivel.

Levesszük az adminisztrációs terheket a válladról

Munkádat egy szupermodern, hatékony ingatlanos szoftver és egy támogató asszisztens segíti, hogy az adminisztrációd minimalizálhasd, Így felszabadul egy csomó időd és energiád, amit arra fordíthatsz, amire akarsz.

Támogató, becsületes és családias cég

Ingatlanirodát egy rendkívül sok tapasztalattal rendelkező tulajdonos irányítja, akivel közvetlen kapcsolatban leszel, ők segíti majd a munkádat. Ha vele meg-állapodsz valamiben, akkor az onnantól úgy lesz.

Biztos háttér

Az iroda több mint 25 éve sikeresen működő, tőkeerős cég. Nem pedig egy egynyári próbálkozás. (Láttunk sajnos ilyet). A béreket és jutalékokat pedig mindig időben kifizetjük.

Igényes, belvárosi munkakörnyezet

Budapesten a Teréz Körút 41-ben fogsz dolgozni (bejárat a Szondi utca felől) Az irodánk modern, nagy, kényelmes és jól berendezett. Az iroda közel van a Nyugatihoz, az M3 metróvonalhoz és a 4-6-os villamos vonalhoz. A közelben sok az étterem, kávézó, ahova kiugorhatsz ebédszünetben enni/inni és kicsit kikapcsolódni.

Rugalmas megbízások

Az ügyfelekkel történő megállapodás megkötésekor nagyfokú rugalmasságot kapsz a százalékok és egyéb feltételek meghatározására, hogy könnyen és kölcsönösen előnyösen köthess be egy-egy ingatlant.

Mit várunk?

  • Korábbi értékesítői területen szerzett tapasztalatot.
    Előny ha dolgoztál már más ingatlanirodánál.
  • Rendkívüli szorgalmasságot.
  • Legyél megjelenésedben egy hiteles, szimpatikus személyiség.
  • Legyél lojális és lehessen veled hosszútávon tervezni.
    Ha az elmúlt 6 hónapban már 6 ingatlan irodánál dolgoztál, akkor kérlek ne minket célozz meg hetediknek.
  • Legyél csapatjátékos.
    Együtt fogsz dolgozni a vezetőnkkel és ingatlan tanácsadóinkkal, akik mind egy klassz családias csapatot alkotnak. Fontos, hogy passzolj bele.
  • Legyél precíz és megbízható.
Céges rendezvények

Nagy Róbert

Nagy Róbert

Helló, Robi vagyok.
2002-ben, 27 évesen lettem a Csapat tagja. Most 47 éves vagyok…
Idestova, 20 éve koptatom az iroda padlóját és falait, így már régi bútordarabnak számítok. Bevallom, hogy ez a szám - ahogy szokták mondani - még gombócból is sok. Hogy nehéz volt e lépést tartani a változásokkal ennyi idő alatt? Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem, de a jó hangulatú légkör és a számomra kiemelten fontos biztonság tudata, mindig átsegített a nehezebb időszakokon is. Hogy próbáltak e „átcsábítani” különböző ajánlatokkal, konkurens cégekhez? Igen. Akkor miért vagyok itt mégis, már 15 éve? Mert itt otthon érzem magam, és elégedett vagyok. Nem álmokat kergetek, egyszerűen csak dolgozom, mert szeretem. Szerintem, ez így működik.
Szóval, ha ki szeretnéd próbálni, hogy milyen egy igazán jó csapat tagjának lenni - akár hosszú időn át, akkor gyere és csatlakozz hozzánk Te is, és szerezz egy nyugdíjas állást Magadnak!

Rupert Erika

Hogy miért jó nálunk dolgozni?

Mert soha nem vagy egyedül, azaz,
számíthatsz jó ideig személyes mentorodra,
FOLYAMATOSAN számíthatsz a kollégáidra,
FOLYAMATOSAN számíthatsz a főnikre is SZAKMAILAG ÉS EMBERILEG egyaránt.
Ráadásul, az unalomra semmi esélyed, hiszen soha nem lesz 2 egyforma napod,két egyforma eseted!
Ez lehet rossz is, mivel itt nem lehet rutinból dolgozni, viszont bevetheted:
naprakészen tartott szakmai tudásod,
ember ismereted, probléma megoldó készséged, és a kreativitásodat.
Sőt fejlesztheted is ezeket. Senki nem ígéri, hogy nem fognak kudarcok érni, viszont ha következetesen, kiegyensúlyozottan végzed a munkád, akkor ezeket jócskán el fogják homályosítani a sikerek, örömök: EZT IS MEGTETTEM!

HÁT TEDD MEG AZ TE IS AZ ELSŐ LÉPÉST, jelentkezz nálunk!

Zima Imre

Zima Imre

A siker titka: kitartás, kemény munka! A tehetség és a szerencse csak jól jön mellé." Azért választottam Hosszú Katinka üzenetét, mert ez itt sincs másképp!
Ha ezt a két dolgot tudod vállalni a többit mi megtanítjuk neked és sikeres tanácsadó leszel, nem közvetítő!
Hogy mi a siker? Szerintem az, hogy kiegyensúlyozott vagy, szívesen jössz be dolgozni, vannak céljaid, amiket el is érsz, elégedett vagy az eredményekkel és mi is értékeljük azt! Egy nyitott és vidám csapat vár rád :)

Hangulat az irodában

Töltsd ki a személyes adataidat és csatolj egy friss és lenyűgöző önéletrajzot!

Mi fog történni a jelentkezésed után?

  1. Átolvassuk a jelentkezésed.
  2. Ha megfelelsz behívunk egy személyes interjúra.
  3. Ha megfelelsz, akkor megállapodunk a jogviszonyodról és már kezdhetsz is.
  4. Kijelölünk számodra egy mentort és megkapod a szükséges betanító képzéseket!
  5. Végül üdv a csapatban!

Ha bármi kérdésed van, akkor keress minket a kapcsolat menüben található elérhetőségeken!